FUSE - 20AMP SPADE (EACH)
Click here to zoom
FUSE - 20AMP SPADE (EACH)
(quantity)
Computer Build Price
(this will update with your changes)
Overview Availability Reviews
Part No: 20AMPSPADE
Cross Reference Part Nos: AF21-20A, 52820, 102416, 59070, PKBF20A, 20AS, 20AMPSPADE,
Customers who purchased this item, also bought
15AMPSPADE - FUSE - 15AMP SPADE (EACH)
10AMPSPADE - FUSE - 10AMP SPADE (EACH)
30AMPSPADE - FUSE - 30AMP SPADE (EACH)
25AMPSPADE - FUSE - 25AMP SPADE (EACH)
7.5AMPSPADE - FUSE - 7.5AMP SPADE (EACH)
5AMPSPADE - FUSE - 5AMP SPADE (EACH)
52720A - FUSE - MINI 20A
52710A - NARVA - 10AMP MINI BLADE FUSE