FUSE - 15AMP SPADE (EACH)
Click here to zoom
FUSE - 15AMP SPADE (EACH)
(quantity)
Computer Build Price
(this will update with your changes)
Overview Availability Reviews
Part No: 15AMPSPADE
Cross Reference Part Nos: AF21-15A, 102415, 59060, PKBF15A, 15AS, 15AMPSPADE,
Customers who purchased this item, also bought
10AMPSPADE - FUSE - 10AMP SPADE (EACH)
20AMPSPADE - FUSE - 20AMP SPADE (EACH)
30AMPSPADE - FUSE - 30AMP SPADE (EACH)
7.5AMPSPADE - FUSE - 7.5AMP SPADE (EACH)
25AMPSPADE - FUSE - 25AMP SPADE (EACH)
5AMPSPADE - FUSE - 5AMP SPADE (EACH)
52715A - FUSE - MINI 15A
380BULB - BULB - 12V 21/5W BA15D S-25MM
52710A - NARVA - 10AMP MINI BLADE FUSE